איך מגיעים?

שומרה, גליל מערבי

לפרטים והזמנה ››

אזורי הגליל ככלל ואזורי הגליל המערבי בפרט

IMG_1376
מהווים מקור לאפשרויות טיולם רבים המתאימים לזוגות ולמשפחות עם ילדים, הכבישים ממרכז הארץ מתרחבים ומתארכים והופכים את האתרים בצפון לנגישים, כן ההיצע הקולינרי מתרחב, האורחים המבקשים להגיע לצימרים בצפון, במיוחד עם בריכה מחוממת, מעדיפים טיולים רגליים (כמובן אם מזג האוויר מתאים) האתרים המבוקשים בעיקר הם, ראש הנקרה, מערת הקשת, נחל כזיו, עין חרדלית, הר אדיר.
בכפרים באזור קיימות אטרקציות ומקורות לסדנאות אומנות, כמו כן בתי בד לשמן זית, אורחי הצימרים בצפון נהנים גם מארועים מתחום הריקודים והתאטרון, כמו תאטרון עכו ומחולות כרמיאל, כמו תחרות הכינורות בקיבוץ אילון.
הטיילת בראש הניקרה מהווה אבן שואבת למטיילים רבים בכפר הדרוזי חורפיש ניתן לבקר ברוקמי התחרה, יצרני סמבוסק ומסעדה לבנונית מצויינת, בישוב מעלות קיימים לאחרונה חיי לילה וברים תוססים.
אורחי הצימרים בגליל ובצפון מבקשים גם טיולי סוסים וטיולי טרקטורונים קיימות חוות ב פארק גורן, לאורחי הצימרים בצפון הדתיים , קיימים גם מקומות קדושים כמו קבר הרשבי במירון, תומכי הצימרים כמו מסעדות ושרותי א. בוקר קיימות אפשריות רבות לארוחת בוקר בבתי קפה יחודיים באזור כמו בית קפה במתת , המשלב בתוכו סדנאות של חרדי ברזל, קיימים גם חוגי קרמיקה של אסתר שני וג׳וליוס בקיבוץ אילון גם הציירת הנהדרת אירית קיכלמן במושב גרנות ציירת מוכשרת המקיימת גם סדנאות ציור, ניתן להציע לאורחי הצימרים בצפון גם טיפולי מסג׳ ושעורי יוגה, מאמנת יוגה מוכשרת ומבוקשת היא שירה שרף מקיבוץ אילון, מסעדות מבוקשות באזור למשל אדלינה בקיבוץ כברי, מסעדת ארזים לבנונית בשלומי, אטרקציה נוספת היא תצפית על לבנון מהר אדר.
קיים גם מתחם אתגרי בקיבוץ סאסא, ומפעל לגלידה בדם בוזה עם הדרכה לאורחים, המרחק לכינרת ולאתר החרמון כ-שעה, מבצר המונפורט נמצא בגליל המירבי ניתן להגיע אליו גם מתוך פארק גורן או לחילופין ממצפה הילה לא רחוק משם נמצא אתר מבצר יחיעם, הכניסה בתשלום, רצוי להתעדכן בתחזיות מזג האוויר קיים ביקוש מיוחד לצימרים בשומרה בגליל ובגליל העליון.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

אולי יעניין אותך גם..